Kató Róbert Imre

A csoportban betöltött tisztségem: újonc :)

Legmagasabb iskolai végzettségem:

• szakközépiskolai technikusi képesítés
  • 3x1 félév a Kandó Kálmán Műszaki Főiskolán villamosmérnőki szakon
  • alapfokú  barlangjáró vizsga (2008).

Jelenleg egy informatikai cégnél dolgozom logisztikusként.

Hobbi: Család, olvasás, zenehallgatás, túrázás, geocaching, barlangászat, kerékpározás, térképszerkesztés (turistautak.hu).

Régóta érdekelt az, hogy mit is rejthet a föld mélye. Ezen kíváncsiságomat kezdetben csillapítani tudta a bárki számára elérhet? barlangokban látottak, de egy idő után már nem volt elég: arra is kíváncsi voltam, hogy mi lehet a korlátokon, vasrácsokon túl. A barlangászattal 2006-ban kerültem közelebbi kapcsolatba, még ugyanabban az évben találkoztam az Ariadne Egyesület aktív tagjaival is a Csévi-szirteken.
Ennek a találkozásnak a napja örökre az emlékezetembe vés?dött, s azóta számos felejthetetlen élményt köszönhetek nekik.

Két pici lány boldog apukája vagyok, nekik köszönhetően a hobbijaim nagy részének sajnos csak ritkán tudok hódolni. Ha mégis, akkor általában olyankor együtt vesszük nyakunkba a világot.

Kató Róbert Imre - Ariadne tag